yiyecekler tümüyle doğal olmalı

Yiyeceksepetim.com mağazasında yiyecek seçiminde temel kriterlerimiz ürünlerin yerli ve doğal olmasıdır. Amacımız siz müşterilerimizin hangi ürünü sepetine atarsa atsın sağlıklı yiyeceğe ulaştığına emin olmasını sağlamaktır. 

Yerli ürünlerimizde seçeneksiz kaldığımızda, önceliği kaliteye vererek yurtdışı menşeili ürünler tercih ettik. Örneğin: Kahve, karabuğday, kakao, çikolata gibi.

Hammaddesi dışarıdan getirilip ülkemizde üretilerek paketlenen benzeri ürünlerin seçiminde kaliteden yana olduk, örneğin çikolatayı seçerken kakao yağı kullanmış markaları tercih ettik.

Online mağazamıza ürün seçerken önceliği kaliteli olmasıyla birlikte organik sertifikalı olmasına verdik. Organik salça, organik pirinç gibi.

Sonra ürünün kalitesine ve doğallığına önem verdik, seçimizi kaliteden yana yaptık, zeytinyağı, fındık gibi. Zeytinyağında başta polifenöl değerleri olmak üzere diğer kalite göstergelerinin daha önemli olduğunu düşünüyoruz. Biliyoruz ki organik sertifikası ürünün kalitesine değil, zararlı kimyasallardan uzak yetiştirilmiş olmasına veriliyor. 

Ürün çeşitlerimizi her geçen gün biraz daha artırıyoruz. Ürünlerimiz arasında dünyanın en kaliteli çikolatalarından birini üreten Callebaut ürünleri de, Avrupa’nın en büyük zeytin üreticisi Marmarabirlik’in zeytinleri de, Çaykur'un çayları da, Fiskobirlik'in fındıkları da, LAVAZZA kahveleri de ve pek leziz, pek kaliteli yiyecekler üreten, üstelik pek büyük olup ancak tanınmayan üreticilerle birlikte yine güzel ürünler üreten küçük üreticilerin ürünleri de var.

Siz daha güzelini, daha sağlıklısını ve daha doğalını tüketiyor olmanın bilinciyle özgürleşmiş düşüncelerinizle yediklerinizle yaşamdan daha fazla zevk alırken, biz de bunu başarıyor olmanın tadını çıkaracağız.

Alışverişe dön