Kalite Garantimiz

Online Mağazamızda satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı öncelikle ülkemizin yürürlükte bulunan gıda yönetmenliğince üretilmiş ve paketlenmiştir. Ayrıca sertifikalandırılması gereken ürünlerin tamamı resmi sertifikaya sahiptir.

Sizlere gönderdiğimiz ürünlerimiz yiyeceksepetim.com olarak güvencemiz altındadır. Kalitesinden memnun olmadığınız ürünleri iade edebileceğiniz gibi şüphelerinizi paylaşmanızı isteriz. Belirtmek isteriz ki tarafımıza hangi sebeple olursa olsun iade edilen ürünleri yeniden satışa sunmuyoruz, müşterilerimize göndermiyoruz. Ürünlerimizin depomuza girerken, depoda saklarken ve depomuzdan sizlere gönderirken tüm sağlık koşullarına uygun olarak yönetildiğini ve denetlendiğini bilmenizi isteriz. Her şeye rağmen insan duygusu her türlü cihaz ve analizden üstündür düşüncesiyle bir sorun olabileceğini düşündüğünüz ürünleri kullanmayın ve derhal bize bildirin. Biz sizi memnun ettiğimiz oranda başarılı olabileceğimizin bilincinde olarak hareket ediyoruz ve sizin memnuniyetinizin bir klişe söyleminden öte bizim için bir gerçeklik taşıdığını vurgulamak isteriz.

Bize yazın, düşüncelerinizi paylaşın, hatta bloğumuzda yayınlanmak üzere yemek tarifleriniz de dahil olmak üzere her türlü yiyecekler üzerine bilgiyi paylaşmanız bizi sevindirecektir.

Yiyeceksepetim.com Ekibi

Alışverişe dön