İyi sağlık, bol zaman için!

Belirli süre içinde tüketileceğine inandığımız güzel yiyecekleri seçtik ve bu yiyeceklerle belirli sepetler oluşturarak size sunuyoruz.

Tüketiminize göre belirleyeceğiniz aralıklarda, haftada bir, ayda bir, hatta üç ayda bir ev ya da iş adresine teslim ediyoruz. Sizi, doğru ürünü aramak, eve taşımak, dahası ne satın alabileceğiniz kaygısına düşmekten kurtarıyoruz. İhtiyacınız olan ürünleri ihtiyacınız kadarıyla almanızı sağlıyoruz.

Biz, en sağlıklı yiyecekleri beslenme ve diyetisyen uzmanlarımızla birlikte seçiyoruz, evinize getiriyoruz.

Her ürünün organik olarak elde edilmesi gerektiğine inanıyoruz, ancak organik sertifikaya sahip olmanın ürünün daha iyi olduğu anlamına gelmediğini biliyoruz. Dolayısyla ürünü, daha iyi ve organik sertifikalı ise seçiyoruz. Sonra ürünün tadı ve besin değeri daha iyiyse, ancak organik sertifikası yoksa seçiyoruz. Hiçbir şekilde alternatifi yoksa, zorunlu olarak o ürünü seçiyoruz. 

Her konuda düşünceleriniz bizim için değerlidir, mağazamızda görmek istediğiniz ürünleri yazın, size özel temel sepet seçeneği istiyorsanız yazın. Beslenme uzmanlarımızdan biri sizinle ilgilenecektir.

Mutlaka deneyin bizi, yaşam bizimle daha kolay olacak!

Alışverişe devam et

*Yiyeceksepetim.com, İtalya (oliomart.it), Rusya (oliomart.ru), İngiltere (oliomart.co.uk), Danimarka (oliomart.dk), Amerika (oliomart.com) ve Almanya'ya (oliomart.de) Oliomart markasıyla hazır yiyecek sepetleri hizmeti sunan bir oluşumdur.